XXVI Niedziela Zwykła

  1. W najbliższym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek 30 września – św. Hieronima, jednego z czterech  wielkich doktorów Kościoła zachodniego, we wtorek 1 października – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę – Świętych Aniołów Stróżów, w czwartek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – św. Franciszka z Asyżu, w sobotę – św. Siostry Faustyny.
  2. Od wtorku przez cały miesiąc październik, gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, różaniec wyjątkowo w tym dniu o godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami fatimskimi, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w intencji kółek różańcowych a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  4. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z kl. I liceum (zarówno
    po III kl. gimnazjum, jak i po VIII kl. szkoły podstawowej) a także zainteresowaną młodzież kl. VIII i pozostałych klas licealnych zapraszamy
    na rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży, które poprowadzi ks. Zbigniew razem z grupą animatorów oazowych. Rekolekcje odbędą się w trzy kolejne niedziele poczynając od dnia dzisiejszego tzn. dziś, 6 i 13 października w godzinach 18.00 – 20.30 w naszym kościele.
  5. Organizujemy wspólne wyjście i zwiedzanie z przewodnikiem cmentarza powązkowskiego w sobotę 12 października w godz. od 10.00 do 12.00. Chętnych prosimy by zgłaszać się w zakrystii.