VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj dzieci kl. III ze SP nr 84 przystąpiły do uroczystej I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10.30. Po południu odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania o godz. 16.45 dla młodzieży III kl. gimnazjum a o godz. 19.00 dla młodzieży kl. VIII.
  2. W najbliższy piątek rozpocznie się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, która będzie połączona z nabożeństwem majowym a od soboty z nabożeństwem czerwcowym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  4. W najbliższą sobotę w katedrze św. Floriana ks. Bp. Romuald Kamiński udzieli sakramentu kapłaństwa. Wśród nowo wyświęconych  będzie także dk. Łukasz Piotorowski, który do 13 r. życia służył jako ministrant w naszej parafii. Ks. Łukasz Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele za trzy tygodnie w niedzielę 16 czerwca o godz. 12.00.
  5. Niedziela 16 czerwca będzie również dniem naszego festynu parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w organizację i wspólną zabawę. W programie przewidziany jest występ naszej scholi dziecięcej, występ chóru parafialnego, festiwal talentów parafian, kiermasz rękodzieła, konkursy i zabawy dla dzieci i rodzin z dziećmi, loteria fantowa. Można już teraz przynosić fanty na loterię i zgłaszać chęć czynnego włączenia się do festynu.
  6. We wtorek 18 czerwca będziemy obchodzić drugą rocznicę konsekracji naszego kościoła.