V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj dzieci kl. IV obu naszych szkół podstawowych nr 84 i 52 obchodzą rocznicę swojej pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 16.00. Za tydzień 26 maja I Komunia św. dzieci kl. III ze SP nr 84 podczas Mszy św. o godz. 10.30.
  2. Jutro w poniedziałek 20 maja o godz. 18.45 zapraszamy na kolejną prelekcję pana Jerzego Kazimierczaka na temat ikon. Tym razem tematem będą ikony koptyjskie.
  3. Przypominamy, że za tydzień w niedzielę odbędą się kolejne spotkania dla kandydatów do bierzmowania młodzieży kl. VIII i III gimnazjum.
  4. Są jeszcze wole miejsca na wyjazd autokarem do miejsc związanych z Janem Kochanowskim do Zwolenia, Czarnolasu i Sycyny w dniu 8 czerwca w sobotę. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  5. W związku z planowanym festynem parafialnym w dniu 16 czerwca, który poprzedzi drugą rocznicę konsekracji naszego kościoła, zachęcamy do przynoszenia fantów na loterię, która będzie jednym z elementów festynu, podobnie jak w latach ubiegłych.
  6. Przypominamy, że w soboty okresu wielkanocnego po Mszy św. o godz. 8.00 odprawiamy nabożeństwo tzw. Drogi światła, którego treścią są kolejne spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału.