Spotkanie z Wojciechem Widłakiem, autorem książek dla dzieci

Na spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem, naszym parafianinem, zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków oraz wszystkich, którzy czytają bajki w niedzielę 10 marca 2019 r. po Mszy św. dla dzieci czyli o godz. 11:30 do domu parafialnego. Będzie można zakupić książki Autora w księgarni parafialnej lub przynieść te, które już mamy i uzyskać autograf z dedykacją.

 

Co zrobić, gdy figle nie wychodzą? Dlaczego, aby wygrać leśny konkurs, potrzebna jest stonoga? Czy można zatruć się powagą, przygotowując eliksir na dobry humor? Wszystko to i wiele więcej znajdziemy w książce o Figlu i Psikusie. Twórca opowieści o Panu Kuleczce, Wojciech Widłak opowiada w swojej nowej książce o leśnych chochlikach, przyjaźni i o tym, że śmiech jest dobry na wszystko. Książkę pięknie zilustrowała Elżbieta Wasiuczyńska. Książka „Figiel i Psikus, Burzliwe życie chochlików” jest już w naszej parafialnej księgarni pod dzwonnicą. Są w niej dostępne także inne książki Wojciecha Widłaka.