VI Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że osoby, które zapisały się na nasz parafialny wyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego i zwiedzanie go z przewodnikiem spotykają się dzisiaj na stacji metra Wileńska o godz. 15.00
  2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie – katecheza dla małżonków. Prelegentem będzie ks. Robert Wielądek, diecezjalny duszpasterz rodzin, a tematem różnice między mężczyzną a kobietą.
  3. Jutro w poniedziałek zapraszamy na kolejną prelekcję p. Jerzego Kazimierczaka na temat ikon. Temat spotkania: Gruzińskie impresje – klasztory i ikony.
  4. Przyjmujemy jeszcze zapisy na parafialny bal karnawałowy, który poprowadzi wodzirej znany nam z ostatnich festynów parafialnych i ubiegłorocznego balu. Termin balu – sobota 2 marca.
  5. Za dwa tygodnie w środę, zapraszamy na „Wieczór ciszy”. Spotkanie będzie okazją do modlitwy, spotkania z Bogiem, z samym sobą. Prowadzić je będzie ks. Robert Wielądek. Najbliższe spotkania 27 lutego i 13 marca w godz. 19.00 – 21.00.
  6. W minionym tygodniu w sobotę w zasadzie zakończyliśmy odwiedzanie rodzin naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za życzliwe i serdeczne przyjęcie odwiedzających duszpasterzy i za dobrowolne ofiary, które będą przeznaczone na organy. Osoby, które z różnych powodów nie spotkały się jeszcze z odwiedzającymi księżmi, mogą umówić w dogodnym dla obu stron terminie.