IV Niedziela Adwentu

 1. Przypominamy, że jutro w Wigilię 24 grudnia nie sprawujemy Mszy św. wieczornej w kościele o godz. 18.00, gdyż w tym czasie gromadzimy się w domach przy stole wigilijnym.
 2. Wszystkich zapraszamy na pierwszą Mszę św. Uroczystości Bożego Narodzenia na Pasterkę o godz. 24.00. W pierwszy dzień świąt 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego, dodatkowo zostanie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielony Sakrament Chrztu św. W środę 26 grudnia Msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego.
 3. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy za tydzień w niedzielę 30 grudnia. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Prałat Bogusław Kowalski, proboszcz parafii katedralnej Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 4. Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży zostanie oprawiony w drugi dzień świąt 26 grudnia o godz. 18.00.
 5. W księgarni pod dzwonnicą można jeszcze dzisiaj nabyć poświęcony przez kapłana opłatek na nasz stół wigilijny, świece „caritas”, sianko, figurki Dzieciątka Jezus.
 6. Są jeszcze do nabycia albumy ze zdjęciami rodzin naszej parafii. Rodziny, które włączyły się w przygotowanie tego albumu mogą odebrać swoje indywidualne zdjęcia u ks. Proboszcza.
 7. W czwartek po świętach 27 grudnia rozpoczniemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  27 grudnia – czwartek – ul. Sucha, Kolejarska, Bystra, Krynoliny, Wiewiórki, Łasińska, Rusiecka,
  28 grudnia – piątek – ul. Młodzieńcza i Zastępowa,
  29 grudnia – sobota – ul. Mroźna, nasza strona ul. Radzymińskiej, Lewicpolska, Knyszyńska.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00. Dobrowolne ofiary, złożone przy okazji odwiedzin, są przeznaczone na organy.