XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Jutro obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, którego czterdziestą rocznicę wyboru obchodziliśmy w minionym tygodniu.
  2. W przyszłą niedzielę 28 października o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania: o godz. 16.45 młodzież III kl. gimnazjum i o godz. 17.15 drugi rok przygotowania.
  3. Przypominamy, że od kilku lat organizujemy pochód świętych w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych. Dzieci, rodziny i wszystkich chętnych zapraszamy w środę 31 października na Mszę św. o godz. 18.00 i po Mszy św. wyruszymy z kościoła z relikwiami świętych, śpiewem i modlitwą
  4. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami przy wyjściu z kościoła.
  5. Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin organizuje uroczystą Mszę św. dla małżonków z całej diecezji, którzy w bieżącym roku obchodzą jubileusz 50 i 25 lecia zawarcia sakramentu małżeństwa w katedrze św. Floriana w dniu 17 listopada o godz. 12.00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bp Ordynariusz Romuald Kamiński.