XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj w Polsce obchodzimy kolejny Dzień Papieski, tym razem pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży były zbierane tydzień temu, ale jeżeliby ktoś chciał jeszcze włączyć się w tą akcję, to może złożyć ofiarę do puszki znajdującej się przy figurze Matki Bożej z przodu kościoła.
  2. Dzisiaj odbędą się kolejne spotkania dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: o godz. 17.00 pierwszy rok przygotowania (młodzież III kl. gimnazjum), a o godz. 17.15 drugi rok przygotowania (I kl. liceum).
  3. W najbliższy czwartek obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona lekarzy i służby zdrowia. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu.
  4. W przyszłą niedzielę będzie jeszcze możliwość zrobienia fotografii rodzinnych. W szczególności zapraszamy rodziny wielodzietne i trzypokoleniowe. Fotograf będzie w godzinach 9.30 do 12.00.
  5. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami oraz w księgarence pod dzwonnicą.
  6. Spotkanie duszpasterskiej rady parafialnej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00. Członków rady zapraszamy.
  7. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej. Zachęcamy do lektury.