XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W środę 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek sprawowania Mszy św. taki jak w każdą niedzielę wakacyjną. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Zioła i kwiaty będzie można nabyć przed kościołem.
    Panie, które zechciałyby pomóc w przygotowaniu ziół i kwiatów zapraszamy jutro, w poniedziałek, na godz. 10.00 do namiotu przy kościele.
  2. 15 sierpnia to także uroczystość patronki naszej diecezji – Matki Boskiej Zwycięskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystościach diecezjalnych w konkatedrze na Kamionku, w Ossowie i w Radzyminie.
  3. Caritas Polska zaprasza na multimedialne widowisko w dniu 15 sierpnia br. na pl. Piłsudskiego na godz. 20.30. Gwiazdy polskiej sceny zaprezentują losy rodziny, które splatają się z historią ostatnich 100 lat naszej Ojczyzny. Więcej informacji na ulotkach przy stoliku z czasopismami.
  4. Dzisiaj w parafii gościmy siostry Pallotynki, które pracują na misjach w Kamerunie