XII Niedziela Zwykła

1. Informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych, w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św.
    o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00.
    Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00 – 10.00, 16.00 – 17.45.
    Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00 – 18.00.
    Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
    Powyższe zmiany wchodzą w życie od przyszłej niedzieli 1 lipca.
  2. W najbliższy piątek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary na tace zbierane w tym dniu są przeznaczone na Bazylikę św. Piotra oraz działalność apostolską i charytatywna Stolicy Apostolskiej.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach i uczestniczyli zarówno w festynie parafialnym w ubiegłą niedzielę oraz w rocznicy konsekracji naszego kościoła w ostatni poniedziałek 18 czerwca.
  4. Parafialna kawiarenka i małżeństwa, które ją w tym roku prowadziły zapraszają dzisiaj do namiotu.
  5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 4 do 11 listopada.