XI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Arkadiusz Zawistowski, Krajowy Duszpasterz Służby Zdrowia. Ta Msza św. rozpocznie doroczne spotkanie środowisk medycznych Warszawy. Po Mszy św. w domu parafialnym zapraszamy na prelekcję „Oblicza Miłosierdzia w medycynie” opartą na rachunku sumienia, którego autorką jest niedawno ogłoszona w Krakowie błogosławioną, Hanna Chrzanowska, pielęgniarka. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro obchodzimy w naszej parafii uroczystość pierwszej rocznicy konsekracji naszego kościoła parafialnego. Wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00, aby razem dziękować za dar naszej świątyni i wszystkie łaski, które otrzymujemy gromadząc się jako wspólnota parafialna. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na krótką agapę i tort urodzinowy do naszego namiotu.
  3. W czwartek 21 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. na godz. 18.00, aby razem dziękować za miniony rok szkolny. Wcześniej od godz. 17.30 będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  4. Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży, oraz żon i mężów i wszystkich modlących się w intencji swoich rodzin zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
  5. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 4 do 11 listopada. Bliższe informację u ks. Proboszcza.
  6. Zapraszamy na festyn parafialny, który rozpocznie się o godz. 13.00. Dzieci zapraszamy już po Mszy o godz. 10.30.