Zaproszenie dla właścicieli firm

Zapraszamy ludzi biznesu na spotkanie duszpasterstwa przedsiębiorców i pracodawców TALENT ​w najbliższy piątek 15 czerwca. ​Program spotkania: Msza święta o godz. 18.00 w kościele Świętej Rodziny (przed Mszą św. możliwość uczestniczenia w nabożeństwie ​czerwcowym). Następnie spotkanie – prezentacja tematu i dyskusja w grupach. Planowany czas zakończenia ok. 21. Tematem spotkania będzie niezastąpiona rola przedsiębiorcy w zaspokajaniu potrzeb świata poprzez tworzenie prawdziwie dobrych towarów oraz rozwój usług. Przypomnimy, że przedsiębiorca jest również odpowiedzialny za moralną stronę wytwarzanych produktów i dostarczanych usług oraz jak ważne jest przekonanie, że uczestniczy się w wartościowych projektach, służących integralnemu rozwojowi człowieka.
http://dekalogprzedsiebiorcy.pl/