X Niedziela Zwykła

  1. Przed tygodniem cieszyliśmy się z trwającego 24 godziny nawiedzenia Matki Bożej w kopii Jej Jasnogórskiego Wizerunku. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w powitaniu, czuwaniu i pożegnaniu Matki Bożej w Jej wizerunku nawiedzenia. Dziękuję także wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie programu nawiedzenia. Pragnęlibyśmy, aby jednym z owoców nawiedzenia była kolejna róża różańcowa (jest ich już 8) tym razem róża osób, które modlą się w intencji swoich rodzin. Osoby chętne mogą zgłaszać się do ks. Proboszcza.
  2. W drugim tygodniu listopada planujemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Dokładny termin i bliższe informacje w przyszłą niedzielę.
  3. Za tydzień w niedzielę 17 czerwca organizujemy kolejny już dziewiąty nasz festyn parafialny. Zachęcamy wszystkich do przybycia i wzięcia w nim udziału. Oficjalne rozpoczęcie o godz. 13.00, ale program dla dzieci poprowadzony przez wodzireja rozpocznie się już bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30. Jak co roku przygotowaliśmy ciekawy program, wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Osoby, które chciałyby wziąć czynny udział w przygotowaniu i poprowadzeniu festynu prosimy o wpisywanie się na listy.
  4. W poniedziałek 18 czerwca obchodzimy pierwszą rocznicę konsekracji naszego kościoła parafialnego. Po uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na tort urodzinowy.
  5. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.