Zesłanie Ducha Świętego

  1. Dzisiejsza niedziela kończy okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły w ciągu roku.
    Za tydzień przypada Niedziela Trójcy Świętej, a w czwartek następnego tygodnia, 31 maja, uroczystość Bożego Ciała. Główna Msza św. po której wyruszy procesja do 4 ołtarzy zostanie odprawiona o godz. 12.00. Przypominamy, że w uroczystość Bożego Ciała rozpoczynamy nasze bezpośrednie przygotowanie do nawiedzania naszej parafii przez kopię wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej.
  2. Dzisiaj dzieci kl. III ze SP nr 52 przystąpiły do uroczystej I Komunii św. w dwóch grupach podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 13.00. Podobnie za tydzień również w dwóch grupach podczas Mszy św. o godz. 10.30, 13.00 przystąpią do I Komunii św. dzieci kl. III ze SP nr 84. Osoby nie związane z dziećmi zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00.
  3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, zaś w czwartek święto Jesusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.
    Również w czwartek zapraszamy na spotkanie mężów i młodych ojców na godz. 20.00 do domu parafialnego.