III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj pierwszy dzień naszych parafialnych rekolekcji wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne będą głoszone dzisiaj podczas wszystkich Mszy św. oraz na Gorzkich żalach o godz. 17.15. W kolejne dni rekolekcji w poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne dla dorosłych będą głoszone podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, a dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy o godz. 19.30. spowiedź w godz. 8.45 – 10.00 i 17.30 – 20.00. W poniedziałek, wtorek i środę będą odbywały się również rekolekcje dla dzieci ze SP nr 84 w czterech grupach o godz. 8.00, 10.15, 11.30, 12.45.
  2. W najbliższą środę 7 marca zapraszamy mamy z małymi dziećmi, a także chętnych na spotkanie z Dorotą Łoskot-Cichecką znaną w Polsce i za granicą ilustratorką książek, wielokrotnie nagradzaną na różnych konkursach i wystawach. Początek spotkania o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  3. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza wszystkich chętnych na kolejne comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek 8 marca o godz. 19.00. Temat spotkania: „W każdym położeniu dziękujecie.”, a gościem spotkania będzie ks. Arkadiusz Wójtowicz, kapelan Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
  4. Przypominamy, że za tydzień we wtorek 13 marca nasz kościół będzie w Warszawie  kościołem stacyjnym, otwartym przez cały dzień od godz. 6.00 do 21.00 i gotowym na przyjęcie parafian i gości. Przez cały dzień będzie możliwość adoracji i przystąpienia do spowiedzi. Główna Msza św. będzie odprawiona o godz. 20.00. Będziemy także dziękować za osobę papieża Franciszka, w przypadającą w tym dniu piątą rocznicę Jego wyboru.
  5. Przypominamy, ze w naszej parafii trwają katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży. Jutro związku z rekolekcjami katechezy wyjątkowo nie będzie, ale tym bardziej zapraszamy w czwartek na ważną katechezę o postaci Abrahama i jego drodze wiary. Początek o godz. 19.30 w domu parafialnym.
  6. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć wielkanocne świece „Caritas” i karty świąteczne. Zachęcamy, aby zainteresować się nowym numerem gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”.