III Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na koncert kolędowy dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 w wykonaniu zespołu wokalno-estradowego „Zaciszańska Nuta” i Męskiego Zespołu Wokalnego „Żurawie” z Domu Kultury Zacisze. Kierownikiem zespołów i dyrygentem jest pan Jan Czerwiński – repatriant z Kazachstanu.
  2. W najbliższy czwartek obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu.
  3. Informujemy, że kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek 1 lutego o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę 3 lutego organizujemy parafialny bal karnawałowy, który poprowadzi wodzirej znany nam z ostatniego festynu parafialnego. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w balu. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  5. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:
    poniedziałek 22 stycznia – Dominiki, Irminy, Lecha, Rafaela, Matyldy i Figara,
    wtorek 23 stycznia – Sowizdrzała, Rolanda, Błażeja, Gustawa, Ogrodnicza,
    środa 24 stycznia – Zygmuntowska, Tymiankowa, Wieczorowa, Karkonoska,
    czwartek 25 stycznia – Kościeliska, Poranna, Koniczynowa, Żyzna,
    piątek 26 stycznia – Bogumińska, Błędowska, Gdyńska, Remontowa, Miedzianogórska, Lotnika,
    sobota 27 stycznia – Nad Strugą, Krośniewicka, Czerwonej Jarzębiny, Starozaciszańska, Czarna Droga, Dyngus,
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian od godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia od godz. 16.00.

Dodatkowo ks. Proboszcz zaprasza do domu parafialnego na godz. 18.30, na wspólne spotkanie kolędowe z parafianami z ulic najbliższych kościołowi. Zachodzi bowiem obawa, że przed rozpoczęciem Wielkiego Postu księża nie zdążą dotrzeć do wszystkich parafian w ich domach.

Plan spotkań kolędowych z ks. Proboszczem w domu parafialnym w tym tygodniu:
    poniedziałek 22 stycznia – Łukasiewicza,
    wtorek 23 stycznia – Chmurna, Samotna,
    środa 24 stycznia – Regatowa,
    czwartek 25 stycznia – Ładna, Kościerska,
    piątek 26 stycznia – Gniazdowska.