Informacja o wypadku ks. Proboszcza

Informujemy, że ks. Proboszcz Andrzej Mazański w sobotę 30 grudnia 2017 r., na dzień przed odpustem parafialnym, potknął się na schodach i upadł zrywając ścięgna i mięsień czterogłowy w prawej nodze. Został przewieziony karetką do Szpitala Przemienienia Pańskiego (Szpitala Praskiego), gdzie 1 stycznia 2018 r. przeszedł operację połączenia ścięgien i mięśni. Aktualnie wraca do zdrowia, pamięta w modlitwie o Parafianach i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawia. Najprawdopodobniej powróci do domu w najbliższym tygodniu. Noga będzie wymagała rehabilitacji, by powrócić do pełnej sprawności. Księdza Proboszcza polecamy wstawiennictwu Matki Najświętszej, prosząc, by wypraszała u Pana Boga potrzebne łaski dla naszego Duszpasterza.