Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres świąt Narodzenia Pańskiego.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
 3. Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 1 lutego. Spotkania będą odbywały się w czwartki o godz. 20.00 w sali domu parafialnego. Kurs poprowadzi Żaneta Elsner – doradca rodzinny, katecheta, żona i matka szóstki dzieci.
 4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej parafianki Krystyny Dryjańskiej, która wystąpi przy akompaniamencie Krzysztofa Janika. Natomiast o godz. 13.00 odbędzie się wspólne kolędowanie z chórem parafialnym.
 5. Ksiądz Proboszcz i Duszpasterska Rada Parafialna zapraszają na bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 3 lutego w domu parafialnym. Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się na listę w zakrystii.
 6. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza w czwartek 11 stycznia na kolejne spotkanie. Rozpocznie się w domu parafialnym Mszą św. o godz. 19.00, po której prelekcję wygłosi ks. dr Bartosz Adamczewski, biblista.
 7. Plan wizyty duszpasterskiej:
  poniedziałek 8 stycznia – ul. Fioletowa i Sternhela,
  wtorek 9 stycznia – ul. Wojskowa,
  środa 10 stycznia – ul. Samarytanka i od godz. 19.00 ul. Gilarska,
  czwartek 11 stycznia – ul. Solińkiego i numery nieparzyste Zaciszańskiej od 1 do 33,
  piątek 12 stycznia – ul. Zaciszańska 2, 4, 6,
  sobota 13 stycznia – ul. Zaciszańska 8, 10, 12, 14, 16,
  W sobotę odwiedzanie parafian rozpoczynamy od godz. 11.00, a w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.