Duszpasterstwo przedsiębiorców i pracodawców TALENT zaprasza na spotkanie

Rozpoczynamy spotkania po wakacjach, kontynuując cykl tematów BOGACTWO PRZEDSIĘBIORCY. Serdecznie zapraszamy wszystkich dotychczasowych uczestników spotkań, zachęcając, by zastanowili się, czy w gronie znajomych są osoby, które poszukują odpowiedzi na tematy związane z różnymi aspektami życia biznesowego. Zapraszamy każdego, kto chce prowadzić swoje życie zawodowe w duchu nauki Jezusa.
Z poprzednich spotkań pamiętamy, że Bóg chce naszej pomyślności i błogosławi ludzkim wysiłkom. Chce, byśmy żyli w obfitości. Skąd zatem wzięła się nauczaniu Jezusa pochwała ludzi ubogich? Jak należy rozumieć, że „błogosławieni są ubodzy w duchu”? Na kolejnym spotkaniu TALENTU położony zostanie nacisk na problem zaufania Bogu – również przy prowadzeniu biznesu – bo jest on kluczem do zrozumienia duchowego ubóstwa. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie: BŁOGOSŁAWIENI UBODZY (W DUCHU). DOBRE UBÓSTWO.
 

Spotkanie grupy Talentu Warszawa-Zacisze odbędzie się już w najbliższy piątek – 15 września 2017 r

Program spotkania: Msza Święta o godz. 18.00 w kościele, po niej spotkanie w sali w Domu Parafialnym.
Miejsce spotkania: Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11.

Wstęp wolny, nie ma konieczności zgłoszeń. Zapraszajcie znajomych, nie tylko przedsiębiorców.