XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ze SP nr 52 i ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii św.
  2. Spotkania dla nastolatków młodszych z kl. VI i VII odbywają się we wtorki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie zostały wznowione spotkania dla mam z małymi dziećmi w czwartki o godz. 10.00.
  4. Jako parafia pragniemy włączyć się w ogólnopolską akcję „Różaniec do granic”. Organizujemy wyjazd autokarem 7 października. Bliższe informacje i zapisy w księgarni pod dzwonnicą.
  5. Spotkanie pierwsze kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę, 1 października, o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek, 5 października o godz. 20.00. Wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.