Zaproszenie dla środowiska medycznego

W imieniu prof. Bogdana Chazana, Prezesa Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich Oddziału Mazowieckiego,  zapraszamy wszystkich lekarzy i pielęgniarki z Parafii Świętej Rodziny, na spotkanie poświęcone pracy i życiu dr n. med. Hanny Cerańskiej-Goszczyńskiej,  organizowane przez KSLP Oddział Mazowiecki bł. dr Ewy Noiszewskiej, które odbędzie się 27.09.2017 o godz. 19:00, w domu „Immaculata” na Wrzecionie. 
Zapraszamy wcześniej na godz. 18:00 na Mszę Świętą w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Przy Agorze 9.
Prelekcję pt.: „Troska o ciało i duszę kobiety w pracy dr Hanny Cerańskiej-Goszczyńskiej” wygłosi pani dr Ewa Ślizień Kuczapska, Prezes PSNNPR- Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

Szczegóły na stronie Stowarzyszenia:   http://kslpmazowsze.pl/