Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św., podczas której dzieci kl. IV ze SP nr 52 będą obchodziły rocznicę I Komunii św. Dzieci z kl. IV ze SP nr 84 rocznicę obchodzą podczas Mszy św. o godz. 10.30.
  2. W czwartek o godz. 18.00 gościć będziemy księży, którzy wraz z ks. Wojciechem będą obchodzili 10 rocznicę otrzymania święceń kapłańskich. Również pozostali księża posługujący w naszej parafii będą w tym dniu dziękowali za dar kapłaństwa, który otrzymali także w pierwszych dniach czerwca.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 18.00. Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. i po niej spotkanie kół żywego różańca w domu parafialnym.
  4. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, połączona z nabożeństwem majowym a od czwartku z nabożeństwem czerwcowym. W wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego w sobotę o godz. 19.30 zostanie odprawiona w kościele Msza św. połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu w intencji osób zmagających się z poważnymi chorobami i ich rodzin. Czuwanie z Mszą św. poprowadzi karmelita o. Grzegorz Góra.
  5. Do większości parafian dotarł list ks. Proboszcza, będący zaproszeniem na uroczystą konsekrację kościoła w dniu 18 czerwca o godz. 11.00. Dotychczas nie udało się rozprowadzić listu jedynie na osiedlu „Park Leśny” i „Klonowa Aleja”. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby osoby mieszkające na tych osiedlach rozprowadziły w swoich blokach w/w list. Pojedyncze osoby z pozostałej części parafii, jeśli listu nie otrzymały z jakiegokolwiek powodu, mogą zaopatrzyć się w jego tekst przy stoliku z czasopismami lub księgarni pod dzwonnicą.
  6. Zapraszamy do lektury nowego numeru gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”.