Wizytacja parafialna ks. Arcybiskupa

W najbliższy czwartek 27 kwietnia przybędzie do naszej parafii ks. Arcybiskup Henryk Hoser w ramach tzw. wizytacji parafialnej. Przed południem odwiedzi obie szkoły podstawowe, znajdujące się na terenie naszej parafii. O godz. 11.50 zapraszamy wszystkich, którzy mogą przybyć na wspólną modlitwę Anioł Pański z ks. Arcybiskupem w naszym kościele. Po południu ks. Arcybiskup będzie sprawował Mszę św. o godz. 18.00, na którą zapraszamy wszystkich parafian. Po Mszy św. mniej więcej ok. godz. 19.15 ks. Arcybiskup spotka się z grupami i wspólnotami parafialnymi w domu parafialnym na I piętrze.

Posługa apostolska Biskupa Diecezji to jeden z ważnych  sposobów umocnienia naszej wiary, a tego wszyscy potrzebujemy, więc tym bardziej zapraszamy na spotkania z ks. Arcybiskupem: na modlitwę Anioł Pański o godz. 11.50 i na Mszę św. o godz. 18.00.