IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przypominamy, że w najbliższy wtorek 28 marca nasz kościół jest w Warszawie kościołem stacyjnym. Wszyscy jesteśmy zaproszeni, by w tym dniu nawiedzić naszą świątynię. Przez cały dzień będzie dyżur księdza w konfesjonale. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00 i będzie trwało do 12.00. W tym czasie adorację podejmą panie z kółek różańcowych. O godz. 15.00 będzie Droga Krzyżowa, a następnie koronka do Miłosierdzia Bożego, rozpoczynająca wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do godz. 18.00. Główna uroczysta Msza św. rozpocznie się o godz. 20.00, a wcześniej o godz. 19.15 Gorzkie Żale. Wszystkie wspólnoty i grupy parafialne prosimy, by wydelegowały swoich przedstawicieli do wzięcia udziału w procesji z darami podczas Mszy św. o godz. 20.00.
  2. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę 2 kwietnia. Poprowadzi je pallotyn, ks. Tomasz Borowski. W niedzielę nauki będą głoszone na wszystkich Mszach św., a następnie w poniedziałek, wtorek i środę dla dorosłych podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, dla młodzieży i później wracających z pracy o godz. 19.30. W tych dniach odbędą się również rekolekcje dla dzieci szkoły podstawowej nr 52 w trzech grupach: o godz. 8.00, 10.15 i 12.00.
  3. Przypominamy, że w tym tygodniu odbędą się kolejne spotkania grup parafialnych: w środę o godz. 20.00 grupy młodzieży studiującej, w czwartek o 10.30 grupy mam z małymi dziećmi i niemowlętami, a w piątek o 17.30 grupy młodszej młodzieży kl. VI i I gimnazjum.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich na występ chóru Concordia z Mińska z Białorusi, organizowany wspólnie z domem kultury „Zacisze”. Początek występu w naszym kościele o godz. 16.30.
  5. Członkowie Fundacji im. Św. Józefa proponują pomoc w wypełnieniu
    i wysłaniu PIT osobom, które są zobowiązane do rozliczenia podatku, a także osobom, które są zwolnione z tego obowiązku, ale chcą wesprzeć działania Fundacji, przekazując 1% podatku. Chętnych zapraszamy jutro w godz. 8.30 – 10.00 oraz 18.30 – 20.00.