Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców

Już w najbliższy piątek, 17 lutego, kolejne spotkanie TALENTU w naszej parafii. Zapraszamy do zmierzenia się z tematem „»Wspólnicy« Pana Boga. Zobowiązania zarządcy”. Bóg zaprosił nas do współpracy, ale nie możemy zapominać, że On jest akcjonariuszem większościowym w spółce Wszechmogący i Syn. Kiedyś zapyta nas o nasze zaangażowanie. Dlatego podczas spotkania zadamy sobie pytanie o to, jakimi zarządcami jesteśmy. Na ziemi pracujemy również dla nieba.

Wcześniejsze zapoznanie się z treścią spotkania jest możliwe przez lekturę materiałów na www.bogactwoprzedsiebiorcy.pl

Program spotkania:  godz. 18.00 Msza Święta w kościele parafialnym, po niej spotkanie w domu parafialnym – prezentacja tematu i dyskusja w grupach.

Nie krępuj się zapraszać innych.

Serdecznie zapraszamy!