IV Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 52 i ich rodziców. Zapraszamy na godz. 16.00.
  2. Do soboty zapraszamy wszystkich na roraty na godz. 6.30. W piątek zapraszamy wszystkie dzieci po roratach na spotkanie w domu parafialnym.
  3. Przypominamy, że w sobotę 24 grudnia w Wigilię nie sprawujemy Mszy św. wieczornej w kościele o godz. 18.00, gdyż w tym czasie gromadzimy się w domach przy stole wigilijnym.
  4. Na Pasterkę, pierwszą Mszę św. Bożego Narodzenia zapraszamy o godz. 24.00. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. w niedzielę i poniedziałek wg porządku niedzielnego. W niedzielę będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielony sakrament Chrztu św.
  5. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy wyjątkowo w piątek 30 grudnia. W tym dniu wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. Zapraszamy w sposób szczególny małżonków, którzy obchodzili w obecnym kończącym się roku jubileusz 25, 50 i 60 – lecia zawarcia sakramentu małżeństwa.
  6. Fundacja Imienia Św. Józefa serdecznie dziękuje za wsparcie finansowe, okazywane przez parafian w postaci 1% podatku. Osoby działające w Fundacji pragną wyrazić swoją wdzięczność obdarowując dzisiaj po Msza św. wszystkich parafian własnoręcznie upieczonymi i przyozdobionymi piernikami świątecznymi.
  7. Przy bocznym wyjściu z kościoła, pod dzwonnicą, można nabyć jeszcze dzisiaj opłatek wigilijny, świece „Caritas”, a także bombki z logo naszej parafii i hasłem Roku Miłosierdzia „Misericordes sicut Pater” – „Miłosierni jak Ojciec”.
  8. Odwiedzanie parafian rozpoczniemy we wtorek, 27 grudnia. Rozkład kolędy podamy w święta.