Uroczystość Bożego Narodzenia

1. Dzisiaj w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie dodatkowa Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielony sakrament Chrztu Św. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  2. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy wyjątkowo w piątek 30 grudnia. W tym dniu wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. W sposób szczególny zapraszamy małżonków, którzy obchodzili w obecnym kończącym się roku jubileusz 25, 50 i 60-lecia zawarcia sakramentu małżeństwa.
  3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego odbędzie się w sobotę 31 grudnia i będzie połączone z Mszą św. o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższy wtorek, zaraz po Świętach, rozpoczniemy odwiedzanie parafian. Wizytę duszpasterską podejmiemy wg następującego planu:
    Wtorek 27 grudnia – ul. Sucha, Rusiecka, Kolejarska, Krynoliny i   Mroźna.
    Środa 28 grudnia – ul. Lewicpolska, Knyszyńska, Radzymińska (nasza strona), Wiewiórki, Łasińska.
    Czwartek 29 grudnia – ul. Bystra, Młodzieńcza, Zastępowa,
    i po Nowym Roku:
    Poniedziałek 2 stycznia – Karminowa, Seledynowa, Gilarska.
    Odwiedzanie parafian będziemy rozpoczynali o godz. 16.00. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w środy i piątki w godz. 9.00-10.00 i 16.00-17.45.