Uroczystość Bożej Rodzicielki

 1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
 2. W czwartek, 5 stycznia, odbędzie się comiesięczne spotkanie środowiska medycznego, gromadzącego się przy naszej parafii. Gościem spotkania będzie ks. Arkadiusz Zawistowski, krajowy duszpasterz służby zdrowia, kapelan Szpitala Bródnowskiego. Temat: bł. ks. Jerzy Popiełuszko przewodnik duchowy Służby Zdrowia. Początek spotkania godz. 19.00.
 3. W piątek, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. odprawiamy wg porządku niedzielnego tzn. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 10.30 w miarę możliwości z koronami królewskimi. Prosimy o przybycie dziesięć minut przed rozpoczęciem Mszy św., byśmy mogli uformować nasz parafialny orszak Trzech Króli. Ten dzień jest jednocześnie pierwszym piątkiem miesiąca, i z racji uroczystości odwiedziny pierwszopiątkowe chorych przenosimy na sobotę dnia następnego w godz. 9.00 – 11.00.
 4. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważanie fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i później spotkanie w domu parafialnym.
 5. W najbliższych dniach planujemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  poniedziałek – 2 stycznia: Karminowa, Seledynowa, Gilarska,
  wtorek – 3 stycznia: Błotna, Drewnowskiego,
  środa – 4 stycznia: Fioletowa, Sternhela,
  czwartek – 5 stycznia: Reichera, Samarytanka,
  sobota – 7 stycznia: Wojskowa, Solińskiego,
  poniedziałek – 9 stycznia: parzyste numery ul. Zaciszańskiej.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.
 6. W przyszłą niedzielę, 8 stycznia, schola dziecięca prowadzona przez p. Ulę zaprasza na wspólne kolędowanie przy żłóbku po Mszy św. o godz. 10.30. Zaś tego samego dnia o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich parafian na śpiewanie kolęd z chórem parafialnym prowadzonym przez pana Organistę.
 7. Za dwa tygodnie w czwartek 12 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych.
 8. Spotkanie dla pielgrzymów udających się w lutym do Fatimy odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie 15 stycznia o godz. 19.00.
 9. Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem naszej gazetki parafialnej.