Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dzisiaj odprawiamy Msze św. wg porządku niedzielnego.
  2. Chorych, których odwiedzany w pierwsze piątki miesiąca odwiedzimy jutro w pierwszą sobotę. Jutro w kościele o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, Msza św. w intencji kółek różańcowych i po niej spotkanie opłatkowe w domu parafialnym.
  3. W najbliższą niedzielę, 8 stycznia, schola dziecięca wraz z p. Ulą, opiekunką zaprasza na wspólne kolędowanie przy żłóbku po Mszy św. o godz. 10.30. Również w niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich parafian na śpiewanie kolęd wraz z chórem parafialnym prowadzonym przez p. Organistę.
  4. W czwartek 12 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych.
  5. Spotkanie dla pielgrzymów udający się w lutym do Fatimy odbędzie się w następną niedzielę, 15 stycznia o godz. 19.00.
  6. W najbliższych dniach planujemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    sobota – 7 stycznia: Wojskowa, Solińskiego,
    poniedziałek – 9 stycznia: parzyste numery ul. Zaciszańskiej,
    wtorek – 10 stycznia: nieparzyste numery ul. Zaciszańskiej oraz ul. Nad Potokiem,
    środa – 11 stycznia: Porannej Bryzy,
    czwartek – 12  stycznia: Uroczysko, Lwa, Panny, Strzelca,
    piątek – 13 stycznia: Rajmunda.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.