XX Niedziela Zwykła

1. W sobotę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu.
2. Za tydzień, w niedzielę 27 sierpnia o godz. 10.30, zostanie odprawiona Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży.
3. Po wakacjach w niedzielę 17 września organizujemy kolejny ósmy festyn parafialny. Wstępne informacje na temat festynu są umieszczone w sierpniowym numerze gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”. Jednym z elementów festynu ponownie będzie loteria, dlatego już dziś zachęcamy, by zatroszczyć się o gromadzenie fantów i ewentualnie pomyśleć o ufundowaniu nagród.
4. W naszej księgarence parafialnej można nabyć podręczniki do katechezy. Dzisiaj po każdej Mszy św., w tygodniu w godz. 16.00 – 19.00.
5. Przed kościołem do puszek zbierane są ofiary przeznaczone na odbudowę wieży katedry w Gorzowie Wielkopolskim, która spłonęła na początku lipca.