VI Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, rozpoczniemy za tydzień w poniedziałek 20 lutego o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  2. W najbliższym tygodniu pragniemy jeszcze odwiedzić parafian wg następującego planu:
    poniedziałek 13 lutego – Gołębia, Czerwińska, Mleczna,
    wtorek 14 lutego – Bohuszewiczówny, Kolista, Łukasiewicza, Chmurna, Oktawii, Kingi, Heloizy, Izoldy,

środa 15 lutego – Codzienna, Roślinna,
    czwartek 16 lutego – Gniazdowska, Regatowa, Ładna, Kościerska, Pospolita,
    piątek 17 lutego – Określona, Wieniecka, Senna, Kaśki Kariatydy, Żarnowiecka, Śmieszna,
    sobota 18 lutego – Korzystna, Rozwadowska, Skrzypcowa, Samotna, Brodowskiego, Zarębska.

W sobotę rozpoczniemy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.
    Będzie to w zasadzie koniec planowych odwiedzin duszpasterskich. Osoby, które nie spotkały się z odwiedzającymi księżmi w wyznaczonym terminie mogą umówić się na spotkanie w domach w dogodnym dla obu stron terminie.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Andrzeja Kopczyńskiego, proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Ks. Andrzej wygłosi kazania na wszystkich Mszach św. Kazania te będą wprowadzeniem i zaproszeniem do wzięcia udziału w rekolekcjach, opartych na 5 spotkaniach, które będą poodprowadzały do aktu oddania i zawierzenia Matce Bożej w duchu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.