XXIV Niedziela Zwykła

1. W środę 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zaś w czwartek wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej.
  2. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy dzisiaj i w kolejne niedziele na spotkania grupy biblijnej. Odbywają się one po Mszy św. wieczornej.
  3. Pierwsze powakacyjne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20.20.
  4. Za tydzień w niedzielę 18 września odbędzie się nasz parafialny festyn. Program dla dzieci rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30, dla młodzieży o godz. 13.30. Prosimy o przynoszenie, w miarę możliwości, fantów.
  5. W tygodniu poprzedzającym festyn parafialny można wziąć udział w rajdzie granicami naszej parafii. Trasę można przebyć pieszo lub na rowerze, z rodziną, przyjaciółmi lub samemu i udokumentować zdjęciami. Podczas festynu na uczestników czekają wyróżnienia. Szczegóły w gazetce parafialnej i na ulotkach, które wyłożone są na półce z prasą.
  6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w poniedziałek 26 września o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  7. Ponawiamy zaproszenie na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w pierwszych dniach sierpnia w Lizbonie w Portugalii. Planujemy lot samolotem, więc aby przelot nie był bardzo drogi obowiązuje nas rezerwacja miejsc do końca września. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o nie odciąganie czasu decyzji poza ten termin.
  8. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć podręczniki do katechezy dzisiaj pomiędzy Mszami świętymi i w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 17.30-19.00.