XXVI Niedziela Zwykła

1. We wtorek obchodzimy wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki misji, w środę Świętych Aniołów Stróżów, w czwartek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek Św. Franciszka z Asyżu, a w sobotę Św. Siostry Faustyny.
  2. Przez cały miesiąc październik gromadzimy się na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z ks. Rafałem i katechetami.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź po południu od godz. 17.30, o 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę o 6.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji kółek różańcowych, później rozważania fatimskie i różaniec.
  4. Rozpoczął się kurs przedmałżeński w naszej parafii. Narzeczonych zapraszamy w poniedziałki na godz. 20.00.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary przekazane na pomoc dla dotkniętych powodzią. Zebraliśmy jako parafia wraz z przychodami z licytacji obrazów w czasie festynu i wraz z indywidualnymi ofiarami kwotę 17550, którą przekazaliśmy w ubiegłą środę do Caritas diecezji warszawsko-praskiej.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu festynu parafialnego i wszystkim, którzy zechcieli spędzić to niedzielne popołudnie we wspólnocie parafialnej.