XXV Niedziela Zwykła

1. Jutro obchodzimy wspomnienie św. O. Pio, w środę wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy, a w piątek św. Wincentego a Paulo.
  2. Comiesięczne spotkanie grupy maryjnej, osób które złożyły akt oddania Matce Bożej, jutro o godz. 18.45. Również jutro początek kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych. Początek o godz. 20.00.
  3. Dorosłych mężczyzn, chętnych do podjęcia służy liturgicznej zapraszamy na spotkanie w piątek 27 września na godz. 20.00.
  4. Dzieci klas III, które pragną przygotować się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30 w przyszłą niedzielę
    29 września. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
  5. Dzisiaj zapraszamy na festyn parafialny. Program dla dzieci rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 10.30, a dla dorosłych po Mszy św. o godz. 12.00. Hasło festynu : Moc w słabości się doskonali.”
  6. Dziś po Mszach św. zbierane są do puszek ofiary przeznaczone na pomoc dla ofiar powodzi. Będą one przekazane przez „Caritas” Polska.