XXIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny w Kościele. W ciągu tygodnia modlić się będziemy w intencji misjonarzy w modlitwie różańcowej o godz. 17.15.
  2. We wtorek 22 października obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  3. W piątek 25 października odbędzie się pierwsze spotkanie wspólne Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej. Członków obu tych rad zapraszamy w tym dniu na godz. 20.00.
  4. W sobotę w naszym kościele odbędzie się koncert zatytułowany „Ave Maria w muzyce”. Utwory Bacha, Cacciniego, Busto, Francka, Dubois i Góreckiego przedstawi Mieszany Chór Mariański z Krakowa. Początek w sobotę o godz. 18.45.
  5. W przyszłą niedzielę 27 października zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przy kapliczce u zbiegu ulic Blokowej i Śmiesznej o godz. 16.00.
  6. Spotkanie grupy maryjnej, osób, które złożyły akt oddania Matce Bożej, odbędzie się za tydzień, w poniedziałek 28 października o godz. 18.45 w kościele.
  7. W czwartek 31 października zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i młodzież do udziału w radosnym pochodzie ulicami naszej parafii, a następnie na zabawę taneczną w domu parafialnym (Bal Wszystkich Świętych). Początek – Msza Święta o godz. 18.00.
  8. Od kilku tygodni trwają w naszej parafii katechezy dla dorosłych i dla młodzieży głoszone przez przedstawicieli parafialnej wspólnoty neokatechumenalnej. Zapraszamy na katechezy w poniedziałek i czwartek o 19.30.
  9. Zachęcamy, by zaopatrywać się w kartki, na których można zgłaszać wypominki za naszych bliskich zmarłych:
    – jednorazowe (modlitwa 1 i 2 listopada po Mszy Św. wieczornej,
    – miesięczne (codziennie przez cały listopad przed Mszą Św. wieczorną, sprawowaną w ich intencji)
    – roczne (każdy pierwszy  poniedziałek miesiąca przez cały rok).
    Kartki znajdują się przy stoliku z czasopismami przy wyjściu z kościoła.
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę rodzin do Rzymu w Roku Jubileuszowym. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 27 maja – 1 czerwca 2025 roku. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Roberta.