XVII Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek 29 lipca obchodzimy w kościele wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza, przyjaciół Pana Jezusa, w środę 31 lipca św. Ignacego Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego, w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano i po południu od godz. 17.30, o 18.00 Msza św. wynagradzająca, w sobotę o 6.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, po niej nabożeństwo pierwszosobotnie.
  3. W piątek 2 sierpnia za pobożne nawiedzenia swojego kościoła parafialnego każdy może uzyskać tzw. odpust Porcjunkuli. Możliwość uzyskania odpustu wyprosił św. Franciszek.
  4. Przypominamy, że błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów obędzie się w naszej parafii za tydzień w niedzielę 4 sierpnia bezpośrednio po wszystkich Mszach świętych.