XIII Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. o 6.30 i po południu od godz. 17.30. Msza św. wynagradzająca do Niepokalanego Serca Maryi, po niej różaniec i rozważanie fatimskie.
  2. Przypominamy, że w naszej parafii trwa peregrynacja relikwii bł. Rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów. Zachęcamy, by zgłaszały się rodziny, które są gotowe przyjąć relikwie w swoim domu.
  3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, poczynając od dnia jutrzejszego, wchodzą w życie wakacyjne zmiany funkcjonowania naszej parafii. W niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki
    w godz. 9.00-10.00 i 18.30-19.30. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00-18.00. Chrzty będą udzielane w drugą
    i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
  4. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, których polecamy Panu Bogu w wypominkach rocznych. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 17.15, a o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w ich intencji.
  5. Spotkanie osób wyjeżdżających z ks. Wacławem na pielgrzymkę do Francji we wrześniu odbędzie się 15 września o godz. 19.00 w domu parafialnym.