XII Niedziela Zwykła

1. Jutro 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. Również jutro o godz. 19.00 comiesięczne spotkanie grupy maryjnej osób, które złożyły akt oddania Matce Bożej.
  2. W sobotę 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. Podobnie jak w latach ubiegłych w miesiącach wakacyjnych, w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00-10.00 i 18.30-19.30. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00-18.00. Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00. Powyższe zmiany wchodzą w życie w następny poniedziałek 1 lipca i będą obowiązywały do 31 sierpnia.
  4. Trwa peregrynacja relikwii bł. Rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów. Zachęcamy, by zgłaszały się rodziny, które pragną przyjąć relikwie w swoich domach.
  5. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. odbywa się obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów. Podobnie jak w latach ubiegłych prosimy kierowców o podjeżdżanie pojazdami do drzwi zakrystii, wjeżdżając na teren parafialny bramą od ul. Brodowskiego, a następnie odjeżdżanie bramą od strony ul. Skrzypcowej. Poświęcenie pojazdów odbędzie się także w połowie wakacji w niedzielę 4 sierpnia.