IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. W najbliższy wtorek nasz kościół jest dla Warszawy kościołem stacyjnym. Będzie przez cały dzień w godz. 6.00-21.00 otwarty. Po Mszy św. o godz. 8.00 różaniec, o 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i później wystawienie Najświętszego Sakramentu do głównej Mszy św. tego dnia o godz. 18.00. O godz. 19.00 Gorzkie Żale i po nich wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 i o 21.00 Apel Jasnogórski. W czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. wieczorną i po Gorzkich Żalach możliwość spowiedzi. W godz. od 9.00 do 13.00 rekolekcje szkolne dla dzieci ze szkoły nr 52.
  2. W najbliższy czwartek kolejne, comiesięczne spotkanie organizowane przez Środowisko Medyczne Świętej Rodziny. Gośćmi spotkania będą ks. Sylwester Gaworek, proboszcz Parafii św. Marka i dr Marcin Malka, dyrektor kliniki leczenia ran „Podos”. Temat: „Dotknął i uzdrowił. Módl się i pracuj.” Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 19.00 do domu parafialnego.
  3. W najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 20.00 wyruszą z naszego kościoła uczestnicy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej (42 km) oraz nocnej drogi krzyżowej (24 km) i dla rodzin z dziećmi (5,5 km). Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
  4. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert wielkopostny utworów Jana Sebastiana Bacha i Jana Christiana Bacha w wykonaniu Justyny Kańskiej – wiolonczela i Marcina Zielińskiego – organy.
  5. Chętnych na wyjazd pielgrzymkowy do Francji w dniach 26 września – 1 października zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem biura za dwa tygodnie, w niedzielę 24 marca po Mszy św. wieczornej. W programie m.in. Paryż, Lisieux, Mont Saint Michel, zamki nad Loarą.