IV Niedziela Zwykła

1. W najbliższy piątek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Do kościoła przychodzimy ze świecami. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 w uroczystej procesji zostanie wprowadzona Ikona Świętej Rodziny. Spowiedź w tym dniu rano i po południu od godz. 17.30.
  2. W sobotę o 6.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, po niej różaniec, rozważanie pierwszosobotnie i spotkanie kółek różańcowych.
  3. W sobotę na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy służbę liturgiczną i scholę, dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy Św. spotkanie w domu parafialnym.
  4. Dzisiaj o godz. 16.30 w domu parafialnym zostanie przedstawiona przez jednego z parafian ciekawa prezentacja przybliżająca zagadnienie gwiazdy betlejemskiej prowadzącej Mędrców ze Wschodu.
  5. Również dzisiaj po Mszy św. wieczornej krótki koncert kolęd w wykonaniu absolwentki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz sopranistki Chóru Archikatedry Warszawskiej. Razem wykonają 5 kolęd.
  6. Jutro o godz. 18.45 kolejne, comiesięczne spotkanie grupy maryjnej osób, które złożyły akt oddania Matce Bożej w dniu 25 marca.
  7. W tym tygodniu będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian według następującego planu:

poniedziałek 29 stycznia: Blokowa, Ogrodnicza;

wtorek 30 stycznia: Penelopy, Agnieszki, Ewy, Ireny Antygony, Safony, Oktawii, Kingi, Kleopatry, Izoldy, Heloizy;

środa 31 stycznia: Kanałowa, Moszczenicka, Bohuszewiczówny, Gołębia, Kolista;

czwartek 1 lutego: Czerwińska, Łukasiewicza, Chmurna;

sobota 3 lutego: Gibraltarska, Krahelskiej, Mleczna;

poniedziałek 5 lutego: Kondratowicza 61, 61 A, 61 B;

wtorek 6 lutego: Kondratowicza 63, 63 A, 63 C;

środa 7 lutego: Kondratowicza 63 B, 65, 65 A.

W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni o godz. 16.00, a na Parku Leśnym w kolejnym tygodniu o godz. 17.00.