III Niedziela Zwykła

1. W środę 24 stycznia obchodzimy wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, zaś w czwartek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła.
  2. W tym tygodniu będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek 22 stycznia – Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Spójni,
    wtorek 23 stycznia – Nad Strugą, Krośniewicka, Czerwonej Jarzębiny, Żyzna,
    środa 24 stycznia – Kościeliska, Koniczynowa, Poranna, Błędowska, Gdyńska,
    czwartek 25 stycznia – Bogumińska, Miedzianogórska, Lotnika, Remontowa, Starozaciszańska,
    piątek 26 stycznia – Dyngus, Czarna Droga, Wieczorowa, Karkonoska,
    sobota 27 stycznia – Gliwicka, Pomocnicza, Zygmuntowska, Tymiankowa,
    poniedziałek 29 stycznia – Ogrodnicza, Blokowa,
    wtorek 30 stycznia – Penelopy, Agnieszki, Ewy, Antygony, Safony, Oktawii, Kingi, Kleopatry, Izoldy, Heloizy, Ireny,
    środa 31 stycznia – Kanałowa, Moszczenicka, Bohuszewiczówny, Gołębia, Kolista,
    czwartek 1 lutego – Czerwińska, Łukasiewicz, Chmurna,
    sobota 3 lutego – Mleczna, Gibraltarska, Krahelskiej.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00,
    w pozostałe dni o godz. 16.00. Rodziny, które byłyby gotowe przyjąć odwiedzających księży we wcześniejszych godzinach między 12.00 a 15.00 prosimy o wcześniejszy kontakt.
  3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 kolejna comiesięczna pogadanka o wierze dla dorosłych i starszej młodzieży. Prowadzi ks. Wacław. Zapraszamy do domu parafialnego.
  4. W ostatnich dniach pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Jadwigę Mańk oraz śp. Pelagię Kowalewską. Pomódlmy się w ich intencji.