Niedziela Chrystusa, Króla Wszechświata

  1. Dzisiaj w uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata każdy może uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny za udział w publicznym odmówieniu aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi „O Jezu, Najsłodszy Odkupicielu”.
  2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 comiesięczna pogadanka o wierze dla dorosłych i starszej młodzieży. Prowadzi ks. Wacław. Zapraszamy do domu parafialnego.
  3. Jutro o godz. 18.45 kolejne, comiesięczne spotkanie dla osób, które 25 marca złożyły akt oddania się Matce Bożej w ramach rekolekcji, które prowadził ks. Andrzej Kopczyński.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00, a w sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 6.30 i po niej różaniec, rozważania fatimskie i spotkanie kółek różańcowych.
  5. Za tydzień, 3 grudnia pierwsza niedziela Adwentu, jednocześnie początek naszych rekolekcji adwentowych. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św., w poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 6.30 na roratach dla dzieci, o 9.00, 18.00 i 19.30. Nauka stanowa dla mężczyzn w niedzielę o godz. 11.30, dla kobiet w poniedziałek o godz. 19.00. Starszych i chorych zapraszamy w sposób szczególny we wtorek na godz. 9.00. Od niedzieli do wtorku wieczorem na godz. 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski z udziałem dzieci fatimskich i procesją z lampionami.
  6. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć opłatek i świece Caritas na stół wigilijny. Przed kościołem zaś można nabyć stroiki adwentowe.
  7. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 zapraszamy do parafialnej kawiarenki, którą prowadzi pod kierunkiem pani Uli schola wraz z rodzicami.
  8. Dzisiaj małżeństwa z kręgu Kościoła Domowego zapraszają na drogę formacji małżeńskiej w ramach tego ruchu.
  9. Zapraszamy 7 grudnia o godz. 19.30 na film „Ulmowie” w kinie Targówek. Zapisy u ks. Rafała.
  10. W sobotę 2 grudnia o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji służby liturgicznej ołtarza, na którą zapraszamy wraz z rodzicami.