XXXII Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy wtorek 14 listopada ks. bp Jacek Grzybowski udzieli sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży kl. II szkół średnich podczas Mszy Św. o godz. 18.00. Podczas tej Mszy Św. będzie miał miejsce obrzęd instalacji relikwii bł. Karoliny Kózkówny. W związku z instalacją relikwii oraz przypadającym w dniu 18 listopada wspomnieniem tej błogosławionej trwa w naszej parafii nowenna do bł. Karoliny połączona z Mszą Św. o godz. 18.00.
  2. W najbliższy piątek, trzeci w miesiącu zapraszamy na comiesięczne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin. Początek spotkania o godz. 20.20 w domu parafialnym.
  3. Można zapisać się jeszcze na pójście do kina na film „Oblicze Jezusa”. Bilety na seans w kinie Wisła w dniu 25 listopada na godz. 15.45 będzie można odebrać za tydzień, w niedzielę w zakrystii w cenie 18 zł.
  4. Dzisiaj w całej Polsce po Mszach Świętych zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  5. Wczoraj na boisku szkolnym odbył się mecz towarzyski „Z miłości do Ojczyzny”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. W kategorii młodszej drużyna parafian wygrała z ministrantami 5:2, w kategorii starszych również wygrali parafianie z drużyną lektorów 10:9.