XXIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. W ciągu tygodnia modlić się będziemy w intencji misjonarzy w modlitwie różańcowej o godz. 17.15.
  2. Dzisiaj wieczorem o godz. 19.00 zapraszamy do domu parafialnego na pogadankę „Jak żyć wiarą”. Spotkanie poprowadzi ks. Wacław Madej.
  3. W czwartek 26 października zapraszamy na spektakl słowno-muzyczny oparty na książce św. Jana Pawła II „Dar i tajemnica”. Wystąpią Jerzy Zelnik – słowo, Mateusz Mijal – śpiew, Wojciech Świętoński – pianino.
  4. 31 października zapraszamy dzieci z rodzicami i młodzież na Bal wszystkich świętych pod hasłem: „Święty, mój przyjaciel”. W programie Msza św. o godz. 18.00, radosny pochód ulicami naszej parafii, zabawa taneczna dla dzieci i młodzieży w domu parafialnym, konkurs na najpiękniejszy strój świętego. Zapisy w zakrystii u ks. Rafała.
  5. Nasza parafia w czasie ferii zimowych (w dniach od 13 do 18 stycznia) organizuje wyjazd do Paryża dla dzieci i młodzieży wraz z rodzicami. W programie: Wersal, Disneyland, zwiedzanie miasta. Bliższe informacje, program i zapisy u ks. Rafała.
  6. W zakrystii po Mszach św. oraz w kancelarii w godzinach przyjęć można zgłaszać wypominki za naszych zmarłych: jednorazowe, miesięczne (przez cały listopad) i roczne. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami przy wyjściu z kościoła.
  7. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00 gościmy w naszej parafii rodzinny zespół ewangelizacyjny „MOJA RODZINA”. Zespół będzie pełnił posługę muzyczną podczas tych dwóch Mszy św., a jego przedstawiciele w ramach ogłoszeń przedstawią swoje świadectwo oraz skierują zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. W programie świadectwa: „Małżeństwo to przygoda” oraz ”Przyjaźń w małżeństwie”, a także prezentacja muzyczna „Zakochani na zawsze”.