XXIV Niedziela Zwykła

  1. Jutro obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, patrona młodzieży, w czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty i w sobotę wspomnienie św. o. Pio.
  2. Spotkanie dla dzieci kl. III z obu szkół podstawowych, pragnących przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w domu parafialnym. Po spotkaniu rodzice wraz z dziećmi uczestniczą we Mszy św. o godz. 13.00.
  3. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania, którzy już w ubiegłym roku szkolnym uczestniczyli w przygotowaniu odbędzie się w przyszłą niedzielę 24 września o godz. 17.00. Natomiast spotkanie grupy młodzieży, która rozpoczyna cykl przygotowań, w niedzielę 8 października o godz. 17.00.
  4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii za tydzień w poniedziałek 25 września o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.