Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy do kościoła na godz. 15.00. Pomodlimy się najpierw koronką do Miłosierdzia Bożego a następnie zostanie odprawiona Msza św.
  2. W miniony piątek po Mszy św. wieczornej zgromadziliśmy się w kościele na nabożeństwie określanym jako Droga Światła. Na kolejne takie nabożeństwo prowadzone przez wszystkie wspólnoty parafialne pragniemy zaprosić już dziś wszystkich parafian. Odbędzie się ono w piątek przed Niedzielą Wniebowstąpienia  Pańskiego tj. 19 maja.
  3. W najbliższy piątek kolejne comiesięczne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin o godz. 20.20.
  4. W przyszłą niedzielę 23 kwietnia młodzież wyjeżdżająca z naszej parafii na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie przygotowuje kiermasz ciast. Dla nas będzie to także możliwość wsparcia finansowego młodych, którzy wyjadą do Lizbony, reprezentując naszą parafię.