XX Niedziela Zwykła

  1. Jutro, w poniedziałek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą sprawowane wg wakacyjnego porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Zioła i kwiaty będzie można nabyć przed kościołem. Dobrowolne ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na pokrycie kosztów naszych nowych organów.
  2. Ukazał się nowy, sierpniowy numer naszej gazetki parafialnej. Zachęcamy do lektury.
  3. Wraz z radą parafialną już dziś zapraszamy na festyn parafialny, który odbędzie się 18 września. Wstępne informacje możemy znaleźć na ostatniej stronie naszej gazetki parafialnej. Zapraszamy do czynnego włączenia się w przygotowania i w przeprowadzenie festynu. Na scenie parafialnej będzie można zaprezentować swoje talenty, można ufundować nagrody, dostarczyć fanty na loterię, upiec ciasto, zrobić sałatkę, a przede wszystkim zachęcamy, aby zarezerwować czas i przyjść w niedzielne popołudnie 18 września.