XIV Niedziela Zwykła

  1. Informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00 – 10.00, 18.30 – 19.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00 – 18.00. Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00. Powyższe zmiany będą obowiązywały do 31 sierpnia.
  2. Rada Parafialna ustaliła, że festyn parafialny odbędzie się w niedzielę, 18 września. Program podobny jak w latach ubiegłych (występy na scenie, zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów, loteria, grill, stoiska z ciastami i sałatkami). Zachęcamy uzdolnionych parafian, by zaprezentowali swoje talenty na scenie w dniu festynu.