IV Niedziela Zwykła

1. W środę, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. będą odprawione o godz. 6.30, 8.00, 17.00 i 18.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji kół żywego różańca, po niej spotkanie w domu parafialnym.
  3. W piątek, 4 lutego zapraszamy na nocną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin. Będziemy modlić się też o pokój. Początek o godz. 21.00, o północy odprawiona będzie Msza święta.
  4. W sobotę zakończyliśmy spotkania kolędowe w kościele. Dziękujemy za przybycie do kościoła, włączanie się w rozmowę, udział we Mszy św. i wspólnej modlitwie oraz za dobrowolne ofiary przeznaczone na organy. Ks. Proboszcz i ks. Zbigniew nie dokończyli jeszcze odwiedzin domach. Będą kontynuować je w najbliższych dwóch tygodniach.