III Niedziela Zwykła

  1. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę wspomnienie jego uczniów  świętych Tymoteusza i Tytusa, zaś w piątek 28 stycznia wspomnienie św. omasza z Akwinu, doktora Kościoła.
  2. W najbliższym tygodniu będziemy kontynuowali spotkania kolędowe w kościele wg następującego planu:

Poniedziałek 24 stycznia: Kolista, Gołębia, Mleczna, Gibraltarska, Krahelskiej, Bohuszewiczówny.
Wtorek 25 stycznia: Penelopy, Agnieszki, Sawy, Ireny, Safony, Antygony, Kleopatry, Oktawii, Kingi, Heloizy, Izoldy, Kanałowa, Moszczenicka.
Środa 26 stycznia: Czerwińska, Codzienna, Łukasiewicza, Chmurna, Korzystna, Samotna, Regatowa.
Czwartek 27 stycznia: Gniazdowska, Ładna, Kościerska, Pospolita, Żarnowiecka, Określona, Wieniecka, Kaśki Kariatydy, Senna.
Piątek 28 stycznia: Rozwadowska, Skrzypcowa, Zarębska, Śmieszna, Roślinna, Brodowskiego.

Spotkania kolędowe połączone z Mszą św. w intencji mieszkańców danego rejonu będą odbywały się każdego z podanych dni o godz. 10.00. Osoby, które nie mogą przybyć w tym czasie do kościoła zapraszamy na spotkanie kolędowe w kościele o godz. 17.15. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w sugerowanym terminie.

3. W najbliższym tygodniu księża kontynuują jeszcze odwiedzanie w domach parafian, którzy wcześniej zgłosili takie pragnienie, po umówieniu przez telefon terminu spotkania.Zapraszamy na poświęcony  św. Bratu Albertowi film pt. „Nędzarz i Madame”. Seans odbędzie się 27 stycznia o godz. 19.00 w Mutikinie Targówek. Bilety do nabycia w zakrystii i kancelarii u ks. Zbigniewa.